آشنایی با کلینیک

کلینیک دندانپزشکی تبسم مهر

ما در فضایی کاملا تخصصی ، با کادری مجرب و استفاده از امکانات به روز دنیا و بهترین مواد ، کلیه درمان های دندانپزشکی شامل ارتودنسی ، پریودنتولوژی ، اندو ، ایمپلنت ، جراحی و کلیه خدمات زیبایی شامل کامپوزیت لمینت ، پرسلن لمینت و اصلاح طرح لبخند ، سفید کردن دندان ها ( Bleaching ) در فضایی آرام و زیبا و صمیمی ارائه می نماییم .

اگر مورد اورژانسی دندان پزشکی یا احساس درد دارید، ما در تبسم مهر همیشه برای تعیین وقت اورژانسی آماده ایم. تجربه شما در کلینیک ما ، درمان دندان پزشکی در آرامش خواهد بود.

آشنایی با ما

تاریخچه کلینیک و اهداف

ما در کلینیک دندان پزشکی تبسم مهر از سال ۹۱ به ارائه خدمات تخصصی دندان پزشکی میپردازیم.

ما به بیماران به چشم میهمانانی نگاه می کنیم که بناست ،در فضایی آرام،گرم و صمیمی با مهر و لبخند خوشامد گفته شوند و بهترین کیفیت و خدمات را درکمترین زمان ممکن دریافت کنند.
شما می توانید به منظور آشنایی با فضا و ملاحظه امکانات کلینیک تبسم مهر با تماس به شماره های ۹-۸۸۶۲۰۱۹۷-۰۲۱ زمان حضور خود را تنظیم کنید.
پرسنل کلینیک زمان تان را روز قبل به شما یادآوری خواهند کرد.
در اولین حضور،شما با فضای کلینیک و دندان پزشکتان آشنا خواهید شد و اطلاعات و پاسخ هایی که به نظرتان می رسد را دریافت خواهید کرد.
سپس در اولین ویزیت ،دندانپزشکتان موارد ومشکلات دهانی ـ دندانی شما رابرایتان توضیح خواهد داد و طرح درمانهای متفاوتی را که می تواند برای شما بهترین نتیجه را ایجاد کند شرح می دهد.
شما با توجه به اهمیت زیبایی ،زمان و هزینه ، درمان تان را انتخاب می کنید و جلسات درمانی مشخص می شوند.

ما در کلینیک دندان پزشکی تبسم مهر هر ماه دو روز را به کودکان اختصاص داده ایم در این دو روز با کمک مربیان مجرب کودکان شما در فضایی کاملأ مشابه با خانه امن خود شما از درمان های دندان پزشکی بدون استرس و ترس بهره مند میشوند.
بیماران کلینیک ما این امکان را دارند که در تمام زمان های ممکن با مدیریت کلینیک و دندانپزشکشان ارتباط داشته باشند ودرمورد سوالات دهانی ـ دندانی شان مشاوره نمایند.

ما بهترین ها را برای شما میخواهیم

معرفی خدمات کلینیک

استریلیزاسیون :

اصل اول یک فضای درمانی است و مهمترین وظیفه ی ما ایجاد اعتماد مقابل است. کلیه ی مراحل استریلیزاسیون با دقت وطبق استانداردهای جهانی انجام می گیرد و شما می توانید تمام مراحل را مشاهده و پی جویی کنید.

تجهیزات :

با استفاده از بهترین و مدرنترین تجهیزات روز دنیا و مواد مصرفی از معتبر ترین برندهای آمریکایی و آلمانی فضای اعتماد، آرامش و اطمینان را به شما هدیه می دهیم.

استفاده از امکانات و تجهیزات فوق مدرن برای استریلیزاسیون
استفاده از لوازم اختصاصی برای هر بیمار
دقت ونظارت کامل در طی مراحل استریلیزاسیون
امکان نظارت و مشاهده کلیه مراحل استریلیزاسیون توسط بیمار

بهترین و با تجربه ترین دندانپزشکان

آشنایی با دندانپزشکان کلینیک

توضیح متختصر

خدمات کلینیک

آشنایی با بخش های کلینیک

توضیح کوتاه

ارسال انتقادات، پیشنهادات و سوالات

ارتباط با کلینیک دندانپزشکی

شما میتوانید انتقادات و پیشنهاد و سوالات خود را با ما درمیان بگذارید.